Loading...
DZIKIE PLAŻE

Piękna, szeroka, niezatłoczona i dzika plaża jest w odległości ok. 800 m, to zaledwie kilkunastominutowy spacer przez pachnący sosnowy las. Rokrocznie plaże Wyspy Sobieszewskiej wyróżniane są odznaką „Błękitnej Flagi”. Miękki jasny piasek, wyrzeżbione wodą patyki, lśniący bursztyn i liczne muszelki gwarantowane.

ZACHODY SŁOŃCA

Spacery wieczorne na zachody słońca to obowiązkowy punkt programu. Będą codziennie inne, więc zdjęcia i filmy pozwolą Wam wracać pamięcią do magicznych wieczorów spędzonych na plażach Wyspy Sobieszewskiej.

ŚCIEŻKI ROWEROWE

Liczne ścieżki rowerowe uzupełnia nowoczesna droga rowerowa Sobieszewo – Świbno, będąca fragmentem międzynarodowej trasy rowerowej EUROVELO R10 , przebiegającej dookoła Morza Bałtyckiego.

GDAŃSK

Choć Wyspa należy do Gdańska, to i tak wciąż mówimy „jedziemy do Gdańska”. Samochodem, tramwajem wodnym, autobusem, rowerem dostaniemy sie w 15-30 minut. Tam znajdziesz liczne restauracje, małe kameralne kina, teatry, muzea.

REJSY NA FOKI

Wyspa Sobieszewska to jedyne miejsce w Polsce, gdzie foki spotkacie w ich naturalnym środowisku. Chętnie pomożemy w organizacji wyprawy kutrem w dzień lub na zachód słońca

LASY I REZERWATY

Wyspa Sobieszewska to miejsce, gdzie bliska i dzika natura pozwala poczuć się jej częścią. Villa Fiori położona jest w samym sercu Wyspy, której oba krańce stanowią rezerwaty przyrody: Ptasi Raj i Mewia Łacha. Droga do plaży prowadzi przez piękny sosnowy las.

Lista atrakcji

Przedstawiamy państwu poniżej PROPONOWANE ATRAKCJE w okolicy

Plaża (WEJŚCIE NR 9 i 10)
800 metrów
RestauracjE

TAWERNA POD ŁOSOSIEM – 1,4 KM

TAWERNA ROBINSON – 4,7 KM

TAWERNA DELFIN – 4 KM

PRZYSTAŃ PTASI RAJ – 6,9 KM

TAWERNA POD ŻAGLAMI – 4,3 KM

SKLEPY

STARA PIEKARNIA – 1,3 KM

SKLEP ŚWIBNO – 3,1 KM

MARKET KAMI – 4,2 KM

BIEDRONKA/LIDL – 11 KM

APTEKA ( I PRZYCHODNIA) – 4,2 KM

Prom / PORT RYBACKI (REJSY NA FOKI)
3,3 kM
Przystań kajakowa
3,9 KM
Centrum Gdańska
15 KM
PRZYSTANEK ATOBUSOWY „KWIATOWA”
50 M
LINIE: 112, N9

Interaktywna mapa

Przedstawiamy państwu interaktywną mapę na której zaznaczyliśmy najważniejsze atrakcjE.