Apartamenty Wyspa Sobieszewska
Apartamenty Wyspa Sobieszewska

Apartamenty

Villa Fiori oferuje nowocześnie i komfortowo urządzone apartamenty.

Apartament 1-pokojowy (2-3-osobowy):

studio z rozkładanym 2-osobowym narożnikiem, dostawka 80×200, telewizor LCD, łazienka z prysznicem, kuchnia w pełni wyposażona, kawiarka, stół i  krzesła, szafa w przedpokoju, taras. 

Apartamenty 2-pokojowe(4-5-osobowe):

salon z rozkładanym wygodnym 2-osobowym narożnikiem, telewizor LCD, kuchnia w pełni wyposażona, stół i krzesła, sypialnia z łóżkiem 2-osobowym, obszerna szafa w przedpokoju, prywatny ogródek z grillem (na parterze) lub balkon (na piętrze), meble tarasowe. W apartamentach na parterze na zapytanie możliwa dostawka lub łóżeczko dziecięce. 

 

Wyposażenie do wspólnego użytku po uzgodnieniu z właścicielem obiektu: pralka, deska do prasowania, żelazko, odkurzacz

Do dyspozycji gości jest parking lub miejsca postojowe przed posesją.

Obiekt przygotowany jest z myślą o alergikach i rodzinach z dziećmi. Zrezygnowaliśmy z firan i zasłon, pościel i materace są hypoalergiczne, a ekologiczne grzejniki zapewniają w pomieszczeniach stałą temperaturę, nie obniżając naturalnej wilgotności powietrza i nie paląc kurzu, przez co pozostają bezwonne.

W sąsiedztwie jest nowoczesny plac zabaw i zewnętrzna siłownia, wypożyczamy nieodpłatnie nasze rowery  i rowerki dziecięce, a na życzenie zapewniamy rozkładane łóżeczko, krzesełko do karmienia oraz wanienką dla niemowląt. 

Zadzwoń teraz !